ثبت نام در شهر هوشمند پایدار

کليه اصول و رويه ها منطبق با قانون تجارت الکترونيک و قانون حمايت از مصرف کننده است.

 • حداقل شرایط سنی برای عضویت در آپولو 18 سال تمام می باشد.

  از کليه متقاضيان هنگام ثبت نام اطلاعات کامل هويتي اخذ خواهد شد.

  ورود به وب سایت به منزله پذیرش قوانین آپولو می باشد.

 • عضويت نماينده فروش با دريافت قرارداد او توسط شرکت رسميت مي يابد.

  فعالیت در شرکت و اخذ پاداش منوط به انعقاد قرارداد کتبی می باشد.

  فروش بعد از ثبت نام اولیه و دریافت کد واحد باید از طرق اعلام شده از سوی شرکت، نسبت به تایید قرارداد خود اقدام نماید.

کاربران سایر کشور ها به جای کد ملی میتوانند از شماره پاسپورت، شماره خانوار یا شماره کارت آمایش استفاده کنند
 • اين قرارداد شامل عقد از راه دور بوده و ايجاب و قبول آن استفاده از قوانین تجارت الکترونیکی است و طرفين قرارداد آن را بوسيله امضاي الکترونيکی و فشار دادن دکمه تاييد در پايان صفحه، مطابق ماده 10 قانون مدني انجام مي دهند و صيغۀ بيع شرعي و قانوني بدينوسيله بين طرفين جاري مي گردد.

  خريدار تعهد نموده خدمات شرکت هوشمند شبکه آپولو را با دقت و شخصاً از روي علاقۀ خود از مجموعۀ خدمات آپولو خريداري کرده و بدون هيچ گونه اجبار و اکراه و از روي صحت و سلامت و رضايت کامل اين قرار داد را منعقد نموده است

  خدمات فروخته شده به هيچ وجه کنسل نخواهد شد و فروشنده وظيفه اي در قبال پس گیری خدمات نخواهد داشت فروشنده موظف به پشتیبانی سالانه از خدمات فروخته شده برای خریدار می باشد.

  بر اساس ماده 12 قانون ماليات بر ارزش افزوده مبلغ 9 % به عنوان ماليات بر ارزش افزوده و عوارض بر اساس قانون بر عهده خريدار می باشد که به هنگام خرید از خریدار دریافت می شود.

  ماده2 تجارت الکترونيکي (امضاي الکترونيکي) (Electronic Signature): عبارت از هر نوع علامت منضمم شده يا به نحو منطقي متصل شده به(داده پيام) است كه براي شناسايي امضاء كننده(داده پيام)، مورد استفاده قرار مي گيرد.

  (وسایل ارتباط ازراه دور)(Means Of Distance Communication): عبارت از هر نوع وسيله اي است كه بدون حضور فيزيكي همزمان تامين كننده و مصرف كننده جهت فروش كالا و خدمات استفاده مي‌شود.

  (عقدازراه دور)(Distance Contract): ايجاب و قبول راجع به كالاها و خدمات بين تامين كننده و مصرف كننده با استفاده از وسايل ارتباط از راه دور است.

  ماده 7 تجارت الکترونيکي: هر گاه قانون وجود امضاء را لازم بداند امضاي الکترونيکي مكفي است.

  ماده 10 مدني : قراردادهاي خصوصي نسبت به کسانيکه آن را منعقد نموده اند درصورتي که مخالف صريح قانون نباشد نافذ است.

  اين قرار داد وفق ماده 2 و 7 قانون تجارت الکترونيک و ماده 10 قانون مدني جمهوري اسلامي ايران منعقد گرديد و بين طرفين لازم مي باشد.