شرایط و قوانین پایدار

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات پایدار به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت پایدار ، استفاده از اپلیکشن های پایدار و سایر خدمات ارائه شده توسط پایدار به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات پایدار است. توجه داشته باشید که ثبت نام در پایدار نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین پایدار از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فعالیت پایدار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های پایدار تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از خدمات پایدار به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

پایدار

- فروشگاه اینترنتی پایدار جستجو گر فروشگاه و کالا است که اقدام به معرفی و مقایسه کالا ها و فروشگاه ها می نماید و نتیجه این خدمات سهولت و تسریع عملیات انتخاب کالا و خرید بهینه کالا می باشد.

تعریف کاربر

کاربر به شخصی گفته می‌شود که اطلاعات کاربری خود را در فرم ثبت نام درج کرده است و دارای کارت اعتباری پایدار است یا به هر نحو از خدمات پایدار استفاده نماید.

تعریف فروشندگان ،فروشنده و فروشگاه

منظور از پذیرنده ، فروشگاه و فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که درخواست ثبت اطلاعات تماس ، محصولات و کالاهای خود در پایدار را نماید. و منظور از فروشگاه یا پذیرنده، فروشنده کالا می باشد که فروشنده درخواست درج اطلاعات در پایدار را دارد.

شرایط عمومی

- پایدار در صورت مشاهده و یا احتمال وجود هر گونه تناقض اطلاعات و نام کاربری وارد شده با اطلاعات واقعی فرد ، می تواند اکانت کاربری کاربران را مسدود کند . برای تایید اطلاعات و اطمینان از صحت اطلاعات در بازه های زمانی مختلف نیز می تواند از کاربر درخواست ارسال اطلاعات تکمیلی داشته باشد.
- اطلاعات فردی کاربران در سایت محرمانه است و در هیچ صورت بجز حکم دادگاه در اختیار هیچ فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.
- در صورتی که پایدار احساس کند که کاربر هرگونه سعی در تقلب و یا تغییر در نحوه صحیح کارکرد وب سایت را دارد می تواند بدون اطلاع قبلی حساب کاربری را غیرفعال و یا بطور کامل مسدود و بلوکه کند و کاربران در خصوص این مورد فقط یک بار حق اعتراض دارند که می بایست اطلاعات کاملی را در خصوص اثبات خود برای پایدار ارسال کنند و رد و یا قبول این اعتراض فقط توسط پایدار مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در خصوص این بند نیز کاربر حق شکایت و اعتراض مجدد را ندارد و همچنین در صورتی که این اقدام کاربر باعث وارد شدن هرگونه ضرور زیانی به پایدار و یا سایر کاربران و یا فروشندگان شود کاربر خاطی ملزم به احقاق تمامی حقوق ضایع شده می باشد.
-پایدار در رد و یا قبول فروشندگان آزاد است و می تواند در هرزمان همکاری خود را بصورت یک طرفه قطع کند. در مواردی که فعالیت فروشگاه خلاف قوانین جاری کشور باشد هیچ پرداخت و یا بازپرداخت وجهی صورت نخواهد گرفت. در موارد دیگر این پایدار است که تصمیم خواهد گرفت چه میزان از مبلغ موجود در حساب را به کاربر برداخت و یا استرداد کند .
- این توافقنامه می تواند برای سایت های خاص و یا کاربران خاص بصورت اختصاصی نوشته و امضا شود اما تا قبل از امضا توافقنامه اختصاصی هر دو طرف موظف به رعایت تمام مواد این توافقنامه آنلاین می باشند که پس از امضا توافقنامه جدید این توافقنامه به خودی خود باطل است .
-پایدار در قبول درج اطلاعات وارد شده و یا عدم درج اطلاعات وارد شده توسط کاربران کاملا مختار است و این حق را برای خود محفوظ می دارد که در هر زمان در صورت نیاز اقدام به نمایش و یا عدم نمایش بخشی و یا تمامی اطلاعات درج شده توسط کاربران نماید و در خصوص این بند نیز کاربر حق شکایت و اعتراض را ندارد.
-فروشگاه ها موظف هستند منطبق بر ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی حداقل تا 7 روز کاری وقت برای انصراف از قبول کالا با ارائه دلیل قابل قبول به خریداران خود بدهد، برای مواردی که کالایی ارسال نشده است بدون تحمل جریمه و در مواردی که که کالا ارسال شده است تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود.
-تمامی فروشندگان موظف هستند کالا ها را با قیمت درج شده در وب سایت فروشگاه به خریدار تحویل دهند.
-تمامی فروشندگان موضف هستند تنها کالاهایی را در وب سایت فروشگاه خود ارائه دهند که با قوانین جمهوری اسلامی ایران سازگاری داشته باشد و همچنین حق فروش و ارائه آن کالا برای فروشنده وجود داشته باشد و در صورتی تخطی تمامی عواقب ناشی به عهده فروشنده می باشد.
-پایدار هیچگونه دخالتی در روند کارکرد فروشگاه ها و همچنین ارسال کالا ندارد و متعاقبا هیچگونه مسئولیتی در قبال عملکرد فروشگاه را نیز نمی پذیرد.
-تمامی نظرات نمایش داده شده در پایدار توسط کاربران درج می شود و پایدار هیچگونه مسئولیتی را در قبال نظرات کاربران را عهده دار نمی باشد.
-لازم به ذکر می باشد که پایدار حق حذف و یا حفظ تمامی اطلاعات ، نظرات و مشخصات کالا ها را بر خود محفوظ می دارد تنها اطلاعاتی از پایدار حذف می شود که با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت داشته باشند و یا دستور مقامات قضایی مبنی بر حذف آن ارائه گردد و در غیر اینصورت حتی با اتمام همکاری با پایدار اطلاعات درج شده در پایدار باقی می ماند و فروشگاه حق اعتراض و شکایت را ندارد.
-با شروع همکاری فروشگاه با پایدار یک نسخه از اطلاعات فروشگاه در پایدار درج می شود و با قبول این توافق تمامی مسئولیت هر نوع اطلاعاتی که به درخواست فروشگاه در پایدار درج شده است از پایدار سلب می شود و تماما به فروشگاه های ارائه دهنده کالا واگذار میشود

logo-samandehi