شرایط و قوانین پایدار

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات پایدار به دقت مطالعه نمایید. ورود کاربران به وب‏‌ سایت پایدار، استفاده از اپلیکشن های پایدار و سایر خدمات ارائه شده توسط پایدار به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین شرکت و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات پایدار است. توجه داشته باشید که ثبت نام در پایدار نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین پایدار از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در سایت، جایگزین کلیه توافق‏‌ های قبلی محسوب می‏‌شود .

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌ های فعالیت پایدار، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و متعاقبا کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران دیگر می باشند. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های پایدار، تغییراتی در آینده ایجاد شود در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از خدمات پایدار به معنی پذیرش هرگونه تغییر است .

پایدارشاپ

وب سایت فروشگاهی پایدار جهت فروش کالاهای اساسی است که اقدام به معرفی، مقایسه و فروش کالا ها می نماید و نتیجه این خدمات سهولت و تسریع عملیات انتخاب کالا و همچنین خرید بهینه محصولات به همراه تخفیف می باشد .

پاوینتو

وب سایت تخفیف گروهی شرکت پایدار جهت معرفی کسب و کارهای طرف قرارداد با هلدینگ پایدار می باشد، که علاوه بر معرفی کسب و کار و تمام جزئیات آن، قابلیت پرداخت آنلاین نیز در آن وجود دارد.

تعریف کاربر

کاربر به شخصی گفته می‌شود که اطلاعات شخصی خود را در فرم ثبت نام درج کرده و با خرید اشتراک مورد نظر دارای کارت اعتباری پایدار یعنی پایدارکارت می باشد و یا به هر نحو از خدمات پایدار استفاده می کند .

تعریف فروشگاه ، فروشنده و پذیرنده

فروشگاه ، فروشنده یا پذیرنده ؛ شخصی حقیقی یا حقوقی است که با خرید اشتراک طرح رونق کسب و کار، درخواست ثبت اطلاعات تماس و اطلاعات محصولات/خدمات خود را برای درج در سامانه های شرکت پایدار جهت دریافت باشگاه مشتریان دارند .

پایدار در صورت مشاهده و یا احتمال وجود هر گونه تناقض اطلاعات و نام کاربری وارد شده با اطلاعات واقعی فرد، می تواند حساب کاربری کاربران را مسدود کند. برای تایید اطلاعات و اطمینان از صحت اطلاعات در بازه های زمانی مختلف نیز می تواند از کاربر درخواست ارسال اطلاعات تکمیلی داشته باشد .

- اطلاعات فردی کاربران در سایت محرمانه است و در هیچ صورت بجز حکم دادگاه در اختیار فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد .

در صورتی که پایدار احساس کند که کاربر هرگونه سعی در تقلب و یا تغییر در نحوه صحیح کارکرد وب سایت را دارد، می تواند بدون اطلاع قبلی حساب کاربری وی را غیرفعال و یا بطور کامل مسدود و بلوکه کند و کاربران در خصوص این مورد فقط یک بار حق اعتراض دارند که می بایست اطلاعات کاملی را در خصوص اثبات خود برای پایدار ارسال نمایند و رد و یا قبول این اعتراض فقط توسط پایدار مورد بررسی قرار خواهد گرفت؛ در خصوص این بند نیز کاربر حق شکایت و اعتراض مجدد را ندارد و همچنین در صورتی که این اقدام کاربر باعث وارد شدن هرگونه ضرر زیانی به پایدار و یا سایر کاربران و یا فروشندگان شود کاربر خاطی ملزم به احقاق تمامی حقوق ضایع شده می باشد .

پایدار در رد و یا قبول فروشندگان آزاد است و می تواند در هر زمان همکاری خود را بصورت یک طرفه قطع نماید. در مواردی که فعالیت فروشگاه خلاف قوانین جاری کشور باشد هیچ پرداخت و یا بازپرداخت وجهی صورت نخواهد گرفت. در موارد دیگر، این پایدار است که تصمیم خواهد گرفت چه میزان از مبلغ موجود در حساب را به کاربر پرداخت و یا استرداد کند .

- این توافقنامه می تواند برای سایت های خاص و یا کاربران خاص بصورت اختصاصی نوشته و امضا شود اما تا قبل از امضا توافقنامه اختصاصی هر دو طرف موظف به رعایت تمام مواد این توافقنامه آنلاین می باشند که پس از امضا توافقنامه جدید این توافقنامه به خودی خود باطل می شود .

پایدار در قبول درج اطلاعات وارد شده و یا عدم درج اطلاعات وارد شده توسط کاربران کاملا مختار است و این حق را برای خود محفوظ می دارد که در هر زمان در صورت نیاز اقدام به نمایش و یا عدم نمایش بخشی و یا تمامی اطلاعات درج شده توسط کاربران نماید و در خصوص این بند نیز کاربر حق شکایت و اعتراض را ندارد .

- فروشگاه ها موظف هستند منطبق بر ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی حداقل تا 7 روز کاری زمان جهت انصراف از قبول کالا با ارائه دلیل قابل قبول به خریداران خود بدهد، برای مواردی که کالایی ارسال نشده است بدون تحمل جریمه و در مواردی که که کالا ارسال شده است تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده، هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود .

تمامی فروشندگان موظف هستند محصولات/خدمات را با قیمت درج شده در وب سایت فروشگاه به خریدار ارائه نمایند .

- تمامی فروشندگان موظف هستند تنها کالاهایی را در وب سایت فروشگاه خود ارائه دهند که با قوانین جمهوری اسلامی ایران سازگاری داشته باشد و همچنین حق فروش و ارائه آن کالا برای فروشنده وجود داشته باشد و در صورت تخطی، تمامی عواقب ناشی به عهده فروشنده می باشد .

- پایدار هیچگونه دخالتی در روند کارکرد فروشگاه ها و همچنین ارسال کالا ندارد و متعاقبا هیچگونه مسئولیتی در قبال عملکرد فروشگاه را نیز نمی پذیرد.

تمامی نظرات نمایش داده شده در پایدار توسط کاربران درج می شود و پایدار هیچگونه مسئولیتی را در قبال نظرات کاربران را عهده دار نمی باشد.

لازم به ذکر می باشد که پایدار حق حذف و یا حفظ تمامی اطلاعات، نظرات و مشخصات کالا ها را بر خود محفوظ می دارد و تنها اطلاعاتی از پایدار حذف می شود که با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت داشته باشند و یا دستور مقامات قضایی مبنی بر حذف آن ارائه گردد و در غیر اینصورت حتی با اتمام همکاری با پایدار اطلاعات درج شده در پایدار باقی می ماند و فروشگاه حق اعتراض و شکایت را ندارد .

- با شروع همکاری فروشگاه با پایدار یک نسخه از اطلاعات فروشگاه در پایدار درج می شود و با قبول این توافق تمامی مسئولیت هر نوع اطلاعاتی که به درخواست فروشگاه در پایدار درج شده است از پایدار سلب می شود و تماما به فروشگاه های ارائه دهنده کالا واگذار می شود .

بازگشت پول

شرایط بازپسگیری و عودت وجه پرداخت شده در ازای خرید اشتراک های شهروند هوشمند، شهروند هوشمند پلاس، شهروند طلایی پلاس، مشتری پایدار و طرح هوشمند رونق کسب و کار بدلیل دریافت تمام محصولات پکیج وجود ندارد، و کاربر با کلیک بر دکمه ی "ثبت سفارش" در فرآیند خرید کلیه ی سرویس های فوق این قانون را پذیرفته است .

در رابطه با اشتراک شهروند نقره ای مستقیم، شرایط عودت وجه پرداختی در ازای خرید اشتراک از زمان پرداخت وجه در درگاه پرداخت به مدت 7 روز بوده و این قانون در تمامی ماه های سال تا اتمام ساعت اداری آخرین روز ماه میسر خواهد بود .

در رابطه با اشتراک شهروند طلایی مستقیم و الماس مستقیم نیز با توجه به وجود پلن درآمدزایی تضمین بازگشت پول یا همان بیمه پایدار، شرابط عودت وجه پس از لغو اشتراک وجود ندارد.