معرفی طرح رونق کسب و کار

یکی از طرح های اصلی که شهر هوشمند پایدار بر پایه ی اون به وجود اومده، رونق دادن به کسب و کارهای سرزمینون از طریق روش های هوشمندانه مبتنی بر IT و بازاریابی هست. برای همین ما باشگاه مشتریان هوشمند رو به وجود آوردیم و بدون اینکه هیچ هزینه ای از کسب و کار ها دریافت کنیم و به صورت کاملا رایگان میخوایم براشون تبلیغ کنیم و از طریق مشتری های وفادار، میزان فروششون رو چندین برابر کنیم.

چطور میتونم یه طرح رونق کسب و کار بخرم؟

همونطور که گفتم این طرح خریدش کاملا رایگانه ولی فقط شهروندها و بازارساز ها اجازه ی خریدش رو دارن. دقت کنین که اول باید خود صاحب کسب و کار رو معرفی به کار کنین و قرارداد همکاری با ما رو به صورت حضوری باهاش امضاء کنین و بعد اقدام به خرید طرح رونق و ثبت اون کسب و کار بکنین.

برای اینکار میتونین از منوهای سمت راست میزکارتون وارد بخش درآمد زایی بشین و روی خرید طرح رونق بزنین و بعد طرح رونق هوشمند رو سفارش بدین، توی مرحله ی بعدی باید اطلاعات دقیق اون کسب و کار و صاحبش رو وارد کنین و درصد تخفیف هم که به ما داده رو ثبت کنین.

بعد از ثبت اطلاعات یه اکانت برای صاحب کسب و کار ایجاد میشه که از طریق اون میتونه توی میزکارش لاگین کنه و هم بتونه کسب و کارش رو مدیریت کنه و هم گزارش تراکنش ها و برداشت هاش رو ببینه.

فرایند خرید مشتری از کسب و کار به چه شکلی انجام میشه؟

بعد از اینکه شما کسب و کاری رو توی سیستم ثبت میکنین از طریق سیستم های اطلاع رسانیمون به تمام اعضای باشگاه مشتری ها معرفیش میکنیم. همچنین توی سایت و اپلیکیشنمون هم اضافش میکنیم که توی نتایج جستجوی کاربرا ظاهر بشه.

حالا هر مشتری هوشمندی که بخواد از اون کسب و کار خرید کنه ما اطلاعات دقیق اون کسب و کار رو از طریق سایت و اپلیکیشن در اختیارش میذاریم تا بتونه به راحتی به محل اون کسب و کار بره و کالای مد نظرش رو انتخاب کنه.

در مرحله ی بعدی برای اینکه مشتری بتونه هزینه رو پرداخت کنه باید از طریق سایت یا اپلیکیشن روی اون کسب و کار بزنه و بعد با کلیک روی دکمه ی پرداخت و وارد کردن مبلغ اعلام شده ی فروشنده اقدام به پرداخت کنه. این پرداخت به صورت خودکار از اعتبار پایدار کارت اون مشتری انجام میشه و قبل از کسر هزینه، ابتدا میزان تخفیف روی اون قیمت اعلام شده از طرف فروشنده اعمال میشه.

صاحب کسب و کار چطور پولهاش رو میتونه نقد کنه؟

بعد از هر خریدی که از طریق پایدار کارت انجام میشه اون مبلغ به طور خودکار برای صاحب اون کسب و کار به صورت شبا انتقال داده میشه. همچنین ما از طریق پیامک و میزکارش توی سایت و اپلیکیشن بهش گزارش های لحظه ای میدیم و میتونه گزارش تراکنش ها و وضعیت درخواست های شبا رو هم ببینه.

مزایای طرح رونق برای کسب و کارها ( اشتراک هوشمند طرح رونق )

  • عضویت کاملا رایگان
  • دریافت باشگاه مشتریان هوشمند
  • معرفی در سایت و اپلیکیشن و ربوپایدار
  • پرداخت اینترنتی از طریق اپلیکیشن و درگاه پایدار کارت
  • تسویه ی آنی از طریق شبای بانکی
  • پنل رایگان برای مدیریت و مشاهده گزارش ها
پلن درآمدزایی
شما به ازای هر کسب و کاری که با خرید طرح رونق توی سیستم ثبت میکنی از اون به بعد هر خریدی که توسط باشگاه مشتریان از اون کسب و کار انجام بشه یه پورسانت از اون خرید برای شما در همون لحظه واریز میشه، هر چی تعداد کسب کارهای زیر مجموعه ی شما زیادتر باشه با توجه به باشگاه مشتری هوشمند بزرگی که در اختیار داریم درآمدزایی شما از این طرح هم بیشتر و بیشتر میشه
سایر نکات
اگر میخوای درمورد طرح رونق کسب و کار بیشتر بدونی بهتره از طریق ربوپایدار در تلگرام با ما در تماس باشی